Të fundit

Një avion i vogël në Teksas përplaset me një veturë teksa bënte ulje emergjente

Një aeroplan i vogël me helikë ka kapërcyer pistën ndërsa ulej në një aeroport të Teksasit, përpara se të përplasej në një makinë që kalonte në një rrugë aty pranë.

Pamjet e kapura nga kalimtari Jack Schneider treguan përplasjen e avionit përmes një gardhi gjatë një uljeje emergjente, përcjell klankosova.tv.

”Pashë aeroplanin që zbriste shpejt nga pista dhe e dija se ai nuk do të kishte kohë të ndalonte”, tha Schneider për transmetuesin lokal të lajmeve WFAA-TV të shtunën.

“Është e qartë se po shkonte shumë shpejt, gomat po tymosnin”.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci