Të fundit

Rrahmani bëhet me trajner të ri te Napoli

Kampioni i Italisë, Napoli ka zëvendësuar trajnerin e tyre Rudi Garcia me trajnerin e njohur, Walter Mazzarrin.

Mazzarri pritet të zyrtarizohet sot gjatë ditës, teksa sipas Fabrizio Romanos ai do të nënshkruaj kontratë vetëm deri në fund të sezonit.

Pasi u shpall kampioni i Italisë me trajnerin Luciano Spalletti, Napolit nuk po i ecin punët mirë në këtë edicion dhe eksperienca e trajnerit Garcia në “Diego Maradona” ishte e shkurtër.

Mazzarri do të mundohet ta rikthejë Napolin në majat e futbollit italian.

Pjesë e Napolit është edhe kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci