Të fundit

Momenti kur policia gjermane e qëllon një sulmues me armë

Një ngjarja kriminale ka ndodhur mesditën e sotme ë qendër të qytetit të Gummersbach të Gjermanisë.

Një burrë sulmoi oficerët e policisë në Hindenburgstrasse pranë një dege “Backwerk”.

Njëri nga policët ka arritur ta nxjerr armën dhe ka qëlluar disa herë sulmuesin.

Burri është rrëzuar përtokë, me sa duket i plagosur rëndë. Mes të plagosurve ishte një punonjës policie dhe personi që shkaktoi ngjarjen.

Sipas informacioneve të BILD, i dyshuari ishte hajn dhe ka sulmuar policët me thikë.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci