Të fundit

Krisje mes çiftit në ‘Big Brother Vip Kosova’, shkak Edona

Gjatë ditës së sotme, çifit i ‘Big Brother Vip Kosova’, Adri dhe Ilijana kanë debatuar me njëri-tjetrin dhe shkak është bërë një veprim që Edona e ka bërë ndaj saj dhe Adrit.

Ajo i tha Adrit se Edona i ka thënë asaj se i pëlqen i fejuari i saj.

“Mendoj se e ka për hajgare, çka nëse e ka përnime, çka të intereson ty?”

“Mua po më keshet se mbrëmë jo burri yt diçka, tash mbrëmë ju filluat jo i pëlqen e jo nuk i pëlqen”.

“Nëse vazhdon serioz nuk mundem e di që është hajgare dhe po të ngacmon por kjo e sotit nuk është në rregull, nuk mundet dikush të vijë të më thotë unë i pëlqej burrit tënd”, ka thënë Ilirjana.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci