Të fundit

Eskalon debati mes Metit dhe Blerandos, ndërhyjnë banorët

Një debat i ashpër i cili për pak sa nuk kaloi në përleshje fizike është zhvilluar sot gjatë ditës në Big Brother VIP Kosova 2.

Ky debat i cili ngjalli tensione të mëdha brenda shtëpisë u zhvillua nga Blerando e Meti.

Krejt kjo nisi nga Meti i cili nuk dëshironte t’i bindej urdhrave të kapitenit të javë Blerandos.

Ishin banorët ata të cilët ndaluan dyshen të përleshen edhe fizikisht, pasi konkurrenti Meti iu afrua me tension Blerandos i cili qëndronte i qetë përball tij.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci