Të fundit

Këshilltari i Bislimit: S’ka asgjë për të fshehur, në momentin që ka dakordim mes palëve drafti bëhet publik

Ish-inspektori i AKI-së dhe ish-zyrtari i AAK-së, Burim Ramadani, ditë më parë ka publikuar një draft-statut të Asociacionit të komunave me shumicë serbe, e për të cilin thotë se nuk e di nëse është në mënyrë përfundimtar i pranuar nga Kosova ky version.

Por, Klisman Kadiu, këshilltar politik i zëvendëskryeministrit Besnik Bislimi, tha në INFO Plus në RTK, se ka konfidencilitet të bisedimeve dhe për këtë çështje ka dakordim për këtë.

“Nuk ka asgjë për të fshehur, por me qenë se procesi është ende duke vazhduar dhe në momentin që që do të ketë diçka e dakordim mes të palëve ai do të bëhet publik”, theksoi ai.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci