Të fundit

Ky është debati që çoi në përjashtimin e Metit nga BBVK

Sot në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, ka ardhur zarfi i zi, për shkak të mos respektimin të rregullave.

Meti Alshiqi është përjashtuar nga shtëpia e Big Brother, pas ngjarjeve të sotme me Blerandon.

“Vëllai i madh ka ndjekur me shqetësim te madh provokimet e metit ndaj Blernados, sipas rregullave të lojës, gjuha kërcënuese, cënimi fizik dhe nxitja për dhunë, janë rreptësisht të ndaluara, duke pasur parasysh faktin që përkundër paralajmërimeve, nuk ka pasur reflektim, pas verifikimit të pamjeve ku ka ndodhur ngjarja e sotme, Meti përjashtohet automatikisht nga shtëpia”, thuhet në Zarf.

Menjëherë pas leximit të zarfit Meti ka dalur nga shtëpia pa u përshendetur me asnjë nga banorët.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci