Të fundit

Tragjike: 26-vjeçarja shqiptare humb jetën në Itali, makineria e rëndë i zuri kokën

Një aksident në punë i ka marrë jetën një 26 vjeçareje në provincën e Trevisos në Itali.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e quajtur Pieve di Solgio ku shqiptarja Anila Grishaj punonte në një kompani të industrisë ushqimore.

Mediat e huaja, shkruajnë se të resë i ka ngecur koka brenda një makinerie, duke i sjellë vdekjen e menjëhershme.

Kompania ku punonte viktima merret me prodhimin dhe tregtimin e ushqimeve të ngrira.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci