Të fundit

Rritet numri i palestinezëve të vrarë në Gaza

Ministria e Shëndetësisë e drejtuar nga Hamasi në Gaza thotë se numri i njerëzve të vrarë atje që kur Izraeli filloi sulmet e tij hakmarrëse pas sulmit të Hamasit të muajit të kaluar, është rritur në të paktën 11,255.

Prej tyre, 4,630 janë fëmijë dhe 3,130 janë gra, tha ministria, shkruan Sky News.

Izraeli thotë se 1200 njerëz u vranë në sulmin e 7 tetorit dhe rreth 240 u kthyen në Gaza si pengje./abcnews.al

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci