Të fundit

Gërvalla takon Waitzin, merr mbështetje për integrimin e Kosovës në BE

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, njofton se është e lumtur që është takuar sërish me, siç e cilësoi, mikun e madh të Kosovës, eurodeputetin e Gjelbër, Thomas Waitz.

Me anë të postimit në platformën X, ajo shprehet se diskutuan aktin e fundit të agresionit të Serbisë dhe rrugën drejt integrimit të Kosovës në BE.

Ndërkaq po përmes kësaj platforme, Waitz u shpreh se Parlamenti Evropian do ta mbështesë Kosovën në rrugën e saj drejt BE-së.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci