Të fundit

Çitaku: Kryeministër s’ka pasur draft -statut të Asociacionit as më 2013 e as më 2015, atë e sollët ju

Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku, ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Kurti i cili tha se drafti i Bashkimit Evropian i dorëzuar nga emisarët më 21 tetor është draft statut pakrahasueshmërisht më i avancuar se marrëveshjet e vitit 2013 dhe 2015.

Çitaku tha se “përpjekjet e Kurtit për të justifikuar pranimin e Asociacionit janë qesharake”.

Ajo thotë se s’ka pasur draft -statut të Asociacionit as më 2013 e as më 2015, por sipas saj këtë e solli Kurti.

LEXO EDHE: 

Kurti për draft-statutin e Asosacionit: Pakrahasimisht më i avancuar se në vitin 2013 dhe 2015 (paparaci.com)

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci