Të fundit

Monika jep versionin e saj mbi përplasjen Blerando-Meti

Monika jep versionin e saj mbi përplasjen Blerando-Meti: E ka shtyrë, se ka prekur

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Monika, e ka treguar versionin e saj mbi përplasjen, Blerando-Meti.

Ajo ka thënë se ka qenë Blerando ai që i është drejtuar atij me një zë të lartë, derisa Meti ka reaguar.

Por, Monika ka thënë se bëhet fjalë për “shtyrje” dhe jo për “prekje fizike”.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci