Të fundit

Dita e informimit për komunitetet: Kurti, Sveçla e Rashiq shkojnë në Vushtrri

Akademia e Kosovës për Siguri Publike (AKSP) shënon “Ditën e informimit për komunitetet”.

Në këtë ceremoni pritet të marrin pjesë kryeministri Albin Kurti, ministri i Punëve të Brendshme Xhelal Sveçla, ministri për Komunitete dhe Kthim, Nenad Rashiq etj.

Ngjarja do të mbahet në Vushtrri, me fillim nga ora 12:00.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci