Të fundit

Grabitje me armë në një pompë derivatesh në Lipjan

Dje është kryer një grabitje në një pompë të derivateve në fshatin Banullë të Lipjanit.

Dy punëtorët kanë raportuar në polici se derisa kanë qenë duke punuar, dy persona tjerë të panjohur nën kërcënimin e armës u kanë grabitur 500 euro dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet përkatëse policore.

Policia njofton se si pasojë e rastit nuk raportohet për të lënduar./Paparaci

 

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci