Të fundit

E mori një grua për të bashkëjetuar me të, arrestohet i dyshuari për dhunim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është arrestuar dje në Obiliq pasi dyshohet për veprën penale “Dhunim”.

Në raport thuhet se i njëjti e kishte marrë viktimën dhe e kishte dërguar në shtëpinë e tij me qëllim për të bashkëjetuar.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull ashkali pasi që i njëjti e kishte marrë viktimën femër ashkalike dhe e kishte dërguar në shtëpinë e tij me qëllim për të bashkëjetuar”, thuhet në njoftim.

Viktima ka deklaruar në polici se me tek i dyshuari ka shkuar me dëshirë për të jetuar me të, kurse me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje dhe viktima është kthyer tek familja e saj.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci