Të fundit

Djegia e veturës së nënkryetares së Leposaviqit, policia thotë se ishte me targa vendore

Të martën pas mesnate është djegur vetura e nënkryetares së Leposaviqit, Dragana Miletiq. Sipas policisë, vetura ka qenë me targa vendore.

Policia njofton se rasti është duke u hetuar.

“Rr.24 Nëntori, Leposaviq 14.11.2023-01:30 Është përfshirë nga zjarri vetura me targa vendore pronë e ankueses femër serbe kosovare. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse ndërsa, ekipi i zjarrfikësve ka lokalizuar dhe fikur zjarrin. Nuk raportohet për të lënduar Lidhur me rastin është njoftuar prokurori. Rasti në hetime”, thuhet në njoftim.

Video nga Paradoks

Kush kënd e tradhëtoi? Dardan Molliqaj flet për largimin nga VV-ja, komenton edhe darkën e Kurtit me Memli Krasniqin - "Zgjedhjet janë dëshirë e Kurtit"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci