Të fundit

​Zvicra e synon sot kualifikimin në Evropian

Zvicra do të ballafaqohet sot me Izraelin në kuadër të kualifikimeve për në Kampionatin Evropian Euro 2024.

Synimi i Xhakës e Shaqirit me shokë në këtë ballafaqim është vetëm fitorja dhe tri pikë të reja që do t’ua garantonin atyre kualifikimin në evropianin e vitit të ardhshëm.

Zvicra është në vendin e dytë në grupin I me 15 pikë, katër më shumë se rivali i sotëm, Izraeli që ka 11 pikë një pozitë më postë.

Pjesë e këtij grupi është edhe Kosova që renditet e katërta me 10 pikë.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci