Të fundit

Rama: Po vazhdon realizimi i projektit për rregullimim e Varrezave të Dëshmorëve në Marec

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka bërë të ditur se është duke vazhduar realizimi i Projektit për Rregullimin e Varrezave të Dëshmorëve në Marec.

Rama tha se janë duke punuar në projektin i cili sipas tij do të sjellë ndryshime në varreza.

“Po vazhdon realizimi i Projektit për Rregullimin e Varrezave të Dëshmorëve në Marec. Jemi duke punuar në projektin i cili do të sjellë një ndryshim të dukshëm në varrezat e dëshmorëve tanë”, shkruan Rama në Facebook.

I pari i Prishtinës tha se kjo do të ndikojë edhe në përmirësimin e kushteve për familjarët dhe miqtë që i vizitojnë.
“Përmirësimi i infrastrukturës së varrezave. Dizenjimi i një ambienti respektues dhe të përshtatshëm. Përmirësimi i kushteve për familjarët dhe miqtë që i vizitojnë”, shkruan tutje Rama.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci