Të fundit

Pjesëtarët e FIT-it arrijnë në qeveri, nisin takimin me Kurtin

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka pritur në takim pjesëtarët e Njësisë Speciale Intervenuese.

Takimi ka nisur në orën 16:00 dhe në të pritet të diskutohen kërkesat e tyre pas protestës.

Pjesëtarët e NJSI-së, protestuan më 1 nëntor para ndërtesës së Qeverisë.

Ata kërkuan ndryshim të kategorizimit të vendeve të punës dhe shtesa më të mëdha të rrezikshmërisë.

Njësia më elitare e policisë pati paralajmëruar edhe një protestë më 7 nëntor, por e cila u pezullua pasi Kurti, pati premtuar për t’i pritur në takim.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci