Të fundit

Akuzohet për përdhunim, ja sa vite rrezikon të dënohet Dani Alves

Dani Alves rrezikon të qëndrojë për një kohë shumë të gjatë në burg.

Futbollisti brazilian akuzohet për përdhunim, të kryer në një diskotekë në Barcelonë më 30 dhjetor të vitit të kaluar.

Sipas mediave spanjolle, avokatët e ish-përfaqësuesit brazilian e kanë avancuar një propozim: katër vjet burg (lojtari rrezikon 10 vjet burgim) dhe një dëmshpërblim të konsiderueshëm për viktimën, përcjell “Gazeta Express”.

Një skenarë që, nuk është konfirmuar ende nga avokatët e as nga denoncuesja, një grua, identiteti i së cilës nuk është zbuluar kurrë.

Dani Alves ka përfunduar në burgun katalunas “Brians 2” që nga 20 janari, kur ishte dorëzuar vetë, duke u paraqitur në polici.

Futbollisti ka qenë kategorik duke i hedhur poshtë akuzat.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci