Të fundit

Edona nervozohet keq me Ganiun: Shkelja, hajt shkelja

Banorja më e komentuar e këtij sezoni të ‘Big Brother Vip Kosova’, Edona James derisa ishte duke u treguar sot banorëve se ishte zemëruar me Ablyn dhe Blerandon, u nervozua më shumë edhe me Ganiun.

Kjo pasi ai e ngacmoi kur fliste, ajo i tha atij të largohet se nuk dëshiron t’i jap vëmendje.

“Shkelja, hajt, shkelja. Nuk dua të të jap vëmendje që të dalësh në ‘Prime’”.

“Merri vendosi në xhepa disa gurë”, i tha Edona, Ganiut.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci