Të fundit

Përfundon takimi i NJSI-së me Kurtin, s’dihet nëse ka marrëveshje

Ka përfunduar takimi i përfaqësuesve të Njësisë Speciale Intervenuese me kryeministrin Albin Kurti dhe ministrin e Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla.

Takimi ka nisur nga ora 16:00.

Ende nuk dihen detajet e takimit e as nëse është arritur ndonjë marrëveshje pasi nuk ka pasur prononcim për media nga asnjëra palë.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci