Të fundit

Will Smith flet për pretendimet se është homoseksual

Will Smith ka mohuar me forcë pretendimet se dikur ishte kapur duke kryer marrëdhënie me aktorin e Princit të Bel Air, Duane Martin.

Kështu ka thënë në një intervistë ish-asistenti i tij personal, vëllai Bilaal. Bilaal pretendon se dikur i gjeti Smithin dhe Martinin duke bërë seks në një dhomë të zhveshjes.

“Unë hapa derën e dhomës së zhveshjes së Duane dhe atëherë i gjeta ata duke bërë seks anal. Will ishte i përkulur në divan dhe Duane po qëndronte atje duke e vrarë, vërtet duke e vrarë atë,” tha Bilaal në intervistën tashmë virale.

Pasi historia u përhap, Smith foli përmes një zëdhënësi dhe e quajti historinë një “fabrikim të plotë”. Ai paralajmëroi edhe padi.

Duane Martin (58) ishte e martuar me aktoren Tisha Campbell nga viti 1996 deri në vitin 2020. Ai bashkëpunoi me Smith në disa projekte, dhe në serialin Prince of Bel Air u shfaq në dy episode duke luajtur personazhin e Dr. Duane.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci