Të fundit

Vargas kalon Zvicrën në epërsi

Ruben Vargas e ka shënuar golin e epërsisë për skuadrën e Zvicrës në duelin kundër Izraelit në udhëtim.

Ky ballafaqim kualifikues për Evropianin 2024 po luhet në Hungari dhe i takon Grupit I. Vargas e shënoi me kokë golin e epërsisë në minutën e 36-të. Ishte goli i tij i dytë në shtatë ndeshje kualifikuese.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci