Të fundit

Ushtria izraelite futet në spitalin e Gazës, thotë se aty u gjet armatim i Hamasit

Trupat ushtarake të Izraelit janë futur në objektin e spitalit Shifa në Gaza dhe po pretendojnë se kanë gjetur armatim të grupit të Hamasit.

Pamjet i kanë publikuar Forcat Mbrojtëse në rrjetin social X të mërkurën, ku shihen pako dhe çanta të mbushura me municione.

Sipas Izraelit, grupet terroriste të Hamasit kanë fshehur një pjesë të armatimit nëpër pajisjet për trajtimin e pacientëve, e një pjesë në dollapë të barnave.

Një pjesë e vendeve perëndimore i kanë bërë thirrje Izraelit “të ketë kujdes” me sulmet ndaj objekteve të civilëve dhe spitaleve ku trajtohen pacientët.

Mijëra persona kanë vdekur nga sulmet e ushtrisë izraelite në spitalet e Gazës.

Video nga Paradoks

"Jam politikani i parë që jam deklaru publikisht që jam ateist": Dardani flet gjerësisht për bindjet e tij e hoxhallarët, bën krahasimin me vende tjera - "Bota kish qenë ma e mirë"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci