Të fundit

LDK del me një njoftim për anëtarësinë e saj

Lidhja Demokratike e Kosovës njofton se të dielën (19 nëntor), me rastin e Konventës Programore ‘Rruga e Re’ do të ketë nisje të organizuar të autobusëve nga qytete të ndryshme.

Në tabelën e publikuar më poshtë, LDK tregon për orën dhe vendin e nisjes së autobusëve nga qytetet e Kosovës.

Njoftimi i plotë:

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci