Të fundit

Lajçak për takimin me Krasniqin: Folëm për rëndësinë e progresit në dialog

Ndërmjetësusi i BE-së, për dialogun, Miroslav Lajçak, është deklaruar për takimin që sonte pati me kreun e PDK-së, Memli Krasniqi.

Lajçak shkruan se me Krasniqin, folën për situatën në Kosovë dhe rëndësinë e progresit në dialog, transmeton klankosova.tv.

”Pata një takim të dobishëm me liderin e PDK-së, MemliKrasniqi sot në Bruksel. Folëm për situatën në Kosovë dhe rëndësinë e progresit në Dialog për rrugën europiane të Kosovës”.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci