Të fundit

Kryhen bastisje në Qendrën Korrektuese në Dubravë, policia gjen 6 gram substancë narkotike

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Qendrën Korrektuese në Dubravë gjatë bastisjes së pavijoneve 5 dhe 6 janë gjetur 2 qese me substancë narkotike me peshë prej 3 gram.

“Lidhur me rastin është njoftuar prokurori” thuhet në raport.

Policia ka njoftuar se edhe gjatë bastisjen në korridorin e burgut të Dubravës është gjetur substancë narkotike me peshë prej 3 gram.

Edhe për këtë rast “është njoftuar prokurori” thuhet në njoftim.

Të dy rastet kanë ndodhur, me datë 15.11.2023.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci