Të fundit

Kaçanik: Arrestohet një person pasi është prezantuar si zyrtar policor

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person pasi është prezantuar si zyrtar policor dhe një personi ia kishte marrur 600 euro.

Personi i cili është prezantuar si zyrtar policor i kishte “premtuar se do t’ia lirojë vëllaun nga burgu”.

“I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje”, thuhet në njofitm.

 

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci