Të fundit

Vrasje në tentativë në Gjilan

Policia ka njoftuar se janë arrestuar katër të dyshuar përshkak se janë përleshur fizikisht në mes vete pas një mosmarrëveshje rreth një konteksti pronësor.

“Në vendin e ngjarjes, është gjetur dhe sekuestruar një pistoletë e kalibrit 9mm., një gëzhojë dhe 13 fishekë”, thuhet në njofitm.

Bëhet e ditur se të dyshuarit pas intervistimit, me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci