Të fundit

Jabllanoviqi ka pasur një “bisedë miqësore” me Vuçiqin

Kryetari i Partisë së Serbëve të Kosovës, Aleksandar Jabllanoviq, është takuar me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq, me të cilin, siç ka thënë ai, “pati një bisedë miqësore”.
“Për dallim nga opozita në Serbi, qëndrimet e së cilës janë të afërta me ato të Albin Kurtit, qëndrimi dhe interesi ynë i përbashkët është lufta e mëtutjeshme për serbët dhe mbijetesa jonë në Kosovë në kohën e terrorit dhe persekutimit më të madh nga Qeveria e Kosovës”, pretendohet në faqen e Partisë së Serbëve të Kosovës në Facebook./Paparaci.com

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci