Të fundit

Sot varroset infermierja Fitore Zenelaj

Sot i jepet lamtumira infemieres Fitore Zenelaj, e cila vdiq pas përballjes me kancerin.

Varrimi i saj do të bëhet në ora 14:00 në fshatin Savrorë të Suharekës.

Njoftimi u bë nga familjarët e saj.

“Ju njoftojmë se varrimi i më të dashurës sonë Fitores, bëhet nesër më datë 16.11.2023, në orën 14:00, në varrezat e fshatit SAVROVË”, thuhet në njoftim.

Ajo ishte një nga gratë që udhëhoqi përpjekjet për vetëdijesim mbi luftën ndaj kancerit.

Në shumë raste ajo ka shkruar për betejën, dhe fitoren ndaj kancerit.

Infermierja Fitore Zenelaj, vdiq para disa ditësh gjatë trajtimit në Francë.

Video nga Paradoks

“Jemi dëshmitarë të fenomenit të eskortave”: Kirurgu plastik pyetet për operacionet plastike te vajzat shqiptare, flet mbi arsyet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci