Të fundit

“Ti duhet me çu gishtin me fol me mu”, përplasje e ashpër mes Santianës dhe Ganiut

Banorët e shtëpisë së ‘Big Brother Vip Kosova’ Santiana dhe Gani Gërmia kanë debatuar mjaft ashpër me njëri-tjetrin.

Santiana e revoltuar me Ganiun, i ka thënë atij se “i duhet të marr leje për të folur me të”.

“Duhet me çu gisht për me fol me mu”, i ka thënë Santiana, Ganiut.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci