Të fundit

Caktohet prezantuesi i ceremonisë së ndarjes së çmimeve Oscar

Për të dytin vit radhazi, Jimmy Kimmel do të ngjitet në skenën e Dolby Theatre për të prezantuar mbrëmjen më të rëndësishme në Hollywood, atë të çmimeve Oscar.

Lajmi u bë e ditur nga drejtori ekzekutiv i Akademisë, Bill Kramer dhe presidentja, Janet Yang.

Drejtuesi dhe producenti Kimmel e ka prezantuar më herët këtë ceremoni edhe në vitet 2017 dhe 2018.

Eventi do të transmetohet nga ABC më 10 mars 2024 dhe pritet me interes të madh në të gjithë botën.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci