Të fundit

I martuar dhe me fëmijë, Kozaku ngacmon vajzën e aktores së njohur shqiptare

Vajza e aktores shqiptare, Julia Iliriani është mjaft aktive në rrjetin social TikTok, ku ka arritur të jetë një ndër personazhet më të preferuar të të rinjve.

Së fundmi, ajo ka befasuar me postimin e saj teksa ka publikuar disa mesazhe të Kozakut, personazh i cili është mjaft i njohur në këtë platformë.

Ajo ka nxjerrë një mesazh të tij, që i dërgon një emoji me sy me zemra, duke i bërë thirrje Denisës, gruas së Kozakut dhe nënës së djalit të tij.

“O Denisa ç’janë këto penallti që të bëjnë ty pas krahëve moj”, shprehet Rene.

@renee_reffo #greenscreen #fypシ #viral #fyp #foryourpage #tirana #albania #kozaku ♬ original sound – renee_reffo

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci