Të fundit

Fansi tenton që të shkojë pranë Noizyt në skenë, truproja e largon me dhunë

Reperi i njohur shqiptar Rigels Rajku, i njohur ndryshe si Noizy padyshim që është njëri ndër reperët më të sukseshëm shqiptarë.

Këngët e reperit vazhdojnë të jenë hite të padiskutueshme të cilat arrijnë miliona klikime në platformën YouTube.

Së fundmi, në një video e cila është bërë virale duket qartë, Noizy i cili teksa po performonte hitet e tij në një ndër klubet e Shqipërisë, në një moment një nga pjesëmarrësit është ngjitur në skenë për të bërë një foto me reperin, ndërsa truproja i tij e ka shtyrë atë në mënyrë të dhunshme.

Mirpo ky veprim është vënë re nga ana e artistit, i cili duke kënduar i afrohet fansit të tij të “zjarrtë” dhe i jep dorën atij.

@n0izyking03 #fyp #viral #noizy #noizyking03 #otr #legendary #king #noizybaba #zinitors #zinitorsfamily #bisha #alpha #zins #noizyfans #legend #historiegjat #illyrianbloodline #kingzin #pakmendryshe #otrmezemer #fyyyyyyyyypppppppppp ♬ original sound – 𝗔𝗟𝗣𝗛𝗔 𝗢𝗧𝗥.fan page ❤️

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci