Të fundit

Mozzik dhe Getinjo i hyjnë biznesit të vilave

Vëllëzërit Mozzik dhe Getinjo janë ndër reperët më të suksesshëm të skenës muzikore shqiptare, këngët e të cilëve janë mjaft të pëlqyera nga publiku.

Reperët njihen edhe për jetën luksoze të cilën e shfaqin në rrjetet sociale, ku nuk ngurrojnë të shfaqin orë, shtëpi dhe makina super luksoze.

Së fundmi, Mozzik përmes një postimi në facebook ka njoftuar se së bashku me Getinjon i kanë hyrë botës së biznesit.

Ai ka zbuluar se së shpejti pritet ndërtimi i 9 villave në Jezerc.

“Villa me pamje e vend të qetë e të bukur ku do keni mundësinë shumë shpejtë të shijoni kënaqësi  Urime Getoar Aliu vlla na priftë e mbara. Jezerci njifet një bjeshkë e bukur, por tani do ju bashkohën edhe këto 9 bukuroshe”, ka shkruar Mozzik./Paparaci.com

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci