Të fundit

“Zemrën e kam të zënë”, Adri paralajmëron Edonën

Adri dhe Iliriana janë çift të cilët kanë hyrë në shtëpinë e “Big Brother Vip Kosova” si një banor i vetëm.

Edona ditëve të fundit ka filluar t’i ngacmoj çiftin duke thënë se po i pëlqen Adri.

Edona po vazhdon ngacmimet ndaj Adrit dhe në shumë raste e dashura e tij Iliriana është bërë xheloze.

Së fundmi, derisa disa banorë ishin në kuzhinë, Adri i tha Edonës para Ilirianës se “zemrën e ka të zënë”.

Ndiqni videon dhe do të kuptoni më shumë.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci