Të fundit

Domeniku i del kundër Lindës pas akuzave ndaj Bleros

Në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova, po vazhdon të përflitet lidhur me akuzat e Lindës ndaj Bleros, e cila e akuzoi këngëtarin se para 12 vitesh ka tentuar që të futet në dhomën e saj të hotelit.

Debatit rreth këtij rasti i është bashkuar edhe Domeniku.

“Unë dua të kuptoj se përse e ke treguar tani, këtu. Përse s’e ke treguar më herët, po bash tash”, i tha Domeniku, Lindës.

Artistja në anën tjetër tha që Blero e lëndoi atë ditë, meqë në spektakël iu drejtua ‘e pamoralshme’.

“E përmenda tani se në momentin që ti më thua e pamoralshme dhe unë jam e martuar. Kur ti ishe i martuar, a ishte ajo gjë e moralshme për ty. Nuk dua që ti të flasësh për moralin tim, kur ti ishe ai që ke tentuar të kesh diçka. Nuk do ta tregoja asnjëherë nëse nuk do të më quante të pamoralshme”, theksoi mes tjerash Halimi.

 

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci