Të fundit

Dua Lipa zbulon 5 këngët e saj të preferuara

Ndërkohë që Dua Lipa po shijon suksesin me këngën e re “Houdini”, e cila tashmë po bën xhiron e radiove dhe klubeve anembanë botës, këngëtarja është pyetur për këngën e saj të preferuar.

E ftuar në podcast-in amerikan BigTop40 nga Will Manning, këngëtarja me origjinë shqiptare ka zbuluar 5 këngët e saj të preferuara, të kënduara nga vetë ajo. Dhe janë pikërisht; “Levitating”, “Physical”, “New Rules”, “Be the one” dhe “Hotter then Hell”.

“Kjo lojë nuk është argëtuese,” komentoi ylli i popit, duke qenë se çdo single dhe album i publikuar nga Dua Lipa bëhen menjëherë suksese dhe tendenca ndërkombëtare në rrjetet sociale.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci