Të fundit

Blerando dëshiron ta njohë më mirë Albën, ka një kërkesë për “Vëllain e Madh”

Blerando, banori i cili është komentuar mjaft shumë ditët e fundit për shkak të debateve mjaft të ashpëra me banorët, ka kërkuar diçka nga ‘Vëllai i Madh’.

Derisa po qëndronte me Albën në oborr, ai ka kërkuar që të lëshohen këngët, tekstet e së cilave i di Alba.

“Kështu po fshihet pas teksteve, nuk po tregon emocione të vërteta”, vazhdoi më tutje ai.

Që të dy po kalonin kohë të bukur në oborr, dhe po shijonin rrezet e diellit.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci