Të fundit

Azemi ia shpreh ndjenjat Albës: ‘Jam dashuruar’

Banori i shtëpisë së Big Brother Vip Kosova, Azemi është deklaruar se ka ndjenja ndaj Albës dhe së fundmi ai i tha se është dashuruar në të.

Ai deklaroi më parë se ka ndjenja për të dhe se e sheh si nënën e fëmijëve të tij.

Sot, gjatë një bisede me Albën ai tha se “për shkak që mund të nervozohet nuk flet me të ndonjëherë për shkak se mendon me zemër e jo me mend”.

E Alba e pyeti se “çfarë ndikon në këtë gjë?”.

“Ndikon sepse jam dashuruar”, është shprehur Azemi.

Ata vazhduan të bisedojnë rreth këtij deklarimi që bëri Azemi.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci