Të fundit

Mariza Ikonomi bëhet nënë për herë të parë

Mariza Ikonomi ka provuar ndjesinë më të bukur në botë duke u bërë nënë për herë të parë. Lajmin e kanë bërë me dije burime për “Kryefjala.com”.

Nuk dihet ende gjininë e bebit, pasi mami Mariza ka vendosur që ta mbajë këtë lajm tejet privat duke mos dashur të ndajë detaje rreth shtatzënisë së saj.

Këngëtarja dhe partneri i saj jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe largësia e ka ndihmuar këngëtaren që mos të jetë në qëndër të vëmendjes mediatike.

 

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci