Të fundit

Zvicër-Kosovë, mësohet gjyqtari i ndeshjes

Kosova e Zvicra do të përballen edhe njëherë njëra me tjetrën në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian.

“Zvicra e shqiptarëve” do të jetë nikoqire e Kosovës të shtunën në Basel.

Zvicra mund të sigurojë biletën për në Euro 2026, ndërkaq me një fitore eventuale Kosova mund të mbajë gjallë shpresat për kualifikimin tutje.

Kjo ndeshje e rëndësishme i është besuar gjyqtarit portugez, Antonio Nobre. Ai do të drejtojë ndeshjen me ndihmën e kolegëve të tij po ashtu portugez.

Zvicra dhe Rumania kryesojnë Grupin I me 16 pikë, ndjekur nga Izraeli me 12, kurse Kosova me 10 pikë.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci