Të fundit

Munishi i del në mbrojtje Edon Zhegrovës

Trajneri dhe analisti i futbollit, Ismet Munishi e ka mbështetur sulmuesin Edon Zhegrova pas deklaratës së tij bombastike mbrëmë.

Munishi ka reaguar në Facebook lidhur me deklaratën e sulmuesi anësor, duke e mbështetur atë.

“Eh vakt o vakt…ku dhe me ke po jetojmë … Të jeshë vetvehtja në një botë që në vazhdimsi përpiqet të të shndërrojë në dikë tjetër , është arritja më e madhe. Me Edon Zhegrovën”, thuhet në postimin e Munishit.

Zhegrova kishte reaguar mbrëmë përmes një deklaratë ku shpërfaqi problemet në Federatën e Futbollit të Kosovës.

Ai theksoi se është refuzuar nga kombëtarja për shkak se nuk arriti të grumbullohej me Izraelin, ndërsa ka deklaruar se probleme ka pasur edhe në të kaluarën.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci