Të fundit

Statovci flet për një rekord të ri: Për dy vite e gjysmë, buxhetit ia shtuam një miliard euro

Deputetja nga Guxo, Jeta Statovci, ka thënë sot se për dy vjet e gjysmë, Republikës së Kosovës, i janë shtuar një miliard euro.

Kjo siç tha ajo në seancën e sotme parlamentare, shënon edhe një rekord të ri, sa i përket buxhetit të shtetit të Kosovës.

”Për brenda dy vite e gjysmë Shtetit të Republikës së Kosovës i janë shtuar 1 miliardë euro. Një rekord i ri në një rekord të ri prej 3.3 miliard euro në buxhet”.

”Kjo arritje është bërë prej një periudhe kohe mjaftë të ndjeshme dhe mjaftë krizash”, ka thënë Statovci.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci