Të fundit

Haradinaj: Aleanca po fuqizohet kudo nëpër komuna me kuadro të reja e figura të dëshmuara

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka vazhduar takimet me struktura të degëve të partisë nëpër komunat e Kosovës.

Haradinaj ka njoftuar se sot ka takuar disa nga degët e AAK-së.

“Në vazhdën e takimeve me degët e Aleancës, kam zhvilluar takim me kolegët nga Lipjani, Ferizaji, Hani Elezit dhe Vitia. Bashkë patëm rastin të zhvillojmë bashkëbisedim përmbajtësor për angazhimet tona të përbashkëta në fuqizimin e Aleancës, duke adresuar aspektet organizative dhe objektivat për periudhën e ardhshme”.

“Kolegët i falënderova për angazhimin dhe i urova sukses në punët që na presin”, ka thënë Haradinaj.

Haradinaj ka thënë se AAK po fuqizohet me kudro të reja.

“Aleanca në të gjitha komunat po fuqizohet çdo ditë me kuadro të reja e figura të respektuara e dëshmuara në të gjitha periudhat”, është shprehur Haradinaj.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci