Të fundit

Mc Kresha flet për besimin në Zot, shprehet nëse të rinjtë duhet ta lëshojnë Kosovën apo jo

Mc Kresha ka qenë i ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”, ka folur për besimin në Zot, duke treguar se beson shumë në të.

Ai ka shtuar se çështja fetare duhet të jetë çështje që e mban secili për vete, dhe ta respektojë fenë e vet dhe të tjetrit.

Kresha tutje është shprehur sa i përket liberalizimit të vizave, që të marrim mësim dhe gjëra të mira nga shtetet evropiane.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci