Të fundit

Edona James ka një hall: Çfarë trupi kam kur të shkoj në tjetrën botë?

Banorja më e përfolur e Big Brother VIP Kosova 2, Edona James, është bërë virale në të gjitha rrjetet sociale.

Me karakterin e saj interesant dhe humorin që ka, ajo shpesh ka shkaktuar skena komike brenda në shtëpi, duke i bërë të gjithë banorët të qeshin.

Edona ka folur haptazi për ndryshimet dhe ndërhyrjet që ka bërë, gjithashtu edhe për jetën e saj private.

Gjatë një bisede me Monikën jashtë në oborr, Edonën e zuri një hall që se ka përmendur më parë.

“Çfarë trupi e kam, kur të shkoj në tjetrën botë?” – ishte pyetja që Edona ia bëri Monikës.

“Nuk e di, e-maila, nuk marr nga lart” – u përgjigj Monika pastaj.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci