Të fundit

“Rroftë miqësia mes nesh”: Vuçiq, Kovaçevski e Milatoviq ia plasin këngës, del video

Pas ceremonisë së hapjes së Panairit të Dytë Ndërkombëtar të Verës Wine Vision of the Open Balkans dhe takimeve dypalëshe, presidenti serb Aleksandar Vuçiq, së bashku me presidentin e Maqedonisë së Veriut Dimitar Kovaqevski dhe presidentin malazez Jakov Milatoviq, janë fotografuar duke darkuar në një restorant të Beogradit.

Një video nga restoranti është publikuar në Instagram dhe Vuçiq së bashku me turmën kanë kënduar këngën e famshme të Haris Xhinoviqit: “Më jepni verë, dua të thej”.

“Rroftë miqësia mes Malit të Zi, Maqedonisë së Veriut dhe Serbisë”, thuhet në një postim në Instagramin e Vuçiqit.

Video nga Paradoks

Kirurgu plastik komenton ndërhyrjet estetike te politikanët – ka një rekomandim për Kurtin: “Vetulla i është leshu poshtë, duhet ta bëjë një ndërhyrje”

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci